Zalévání DPS

SKUPINA ELPECAST® - POLYURETANOVÉ, EPOXIDOVÉ A SILIKONOVÉ ZALÉVACÍ HMOTY

zalévání dps zalévací hmotyZalévací hmoty chrání a izolují elektroniku proti extrémním povětrnostním podmínkám a agresivním médiím, jsou vhodné k zalévání senzorů, a např. LED sestav. Velké množství průhledných a neprůhledných produktů splňuje řadu individuálních požadavků zákazníků.

Měkké zalévací hmoty jsou obzvláště vhodné pro zapouzdření citlivých elektronických součástek, protože snižují napětí materiálu u tepelných šoků díky své elasticitě. Všechny nehořlavé nebo těžce hořlavé úpravy obsahují bezhalogenované retardéry.
 

elpecast peters zalevaci laky

ELPECAST®Wepuran - zalévací hmoty (POLYURETANY)

Široké spektrum zalévacích hmot z hlediska viskozity, barev, teplotní odolnosti, doby zpracovatelnosti; rozličná tvrdost či pružnost pokrývající celou škálu tvrdosti dle SHORE; dobrá odolnost proti vodě, vlhkosti, louhům, kyselinám a mnoha chemikáliím; varianty zalévacích hmot s vysokou elasticitou jako levné alternativy místo silikonových hmot.

Zalévacích hmoty pro optoelektroniku -  vysoce transparentní; UV stabilní; čiré i opálové pro rovnoměrný rozptyl světla; široké využití - venkovní i vnitřní osvětlení, aplikace pod vodou; pro flexibilní LED-pásky, nebo do hliníkových profilů; pro vysokovýkonové LEDky s teplotní odolností až do min. 200°C je vhodný silikon; pro barevné efekty lze využít jasně zářivé pigmenty.

Čiré zalévací hmoty

OBR. 3 Čiré zalévací hmoty jsou vhodné pro zalévání LEDek. Pro eliminaci vzduchových bublinek lze mimo jiné použít vakuovací zařízení.

ELPECAST®Wepesil - zalévací hmoty (SILIKONY)

Vysoce elastické zalévací hmoty, snadno odstranitelné za účelem oprav; téměř konstantní dielektrické vlastnosti v širokém rozsahu - teplota/frekvence; vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům a agresivním chemickým mediím;  velmi nízký vývin tepla a nízký smršťovací tlak při vytvrzování.

ELPECAST®Wepox - zalévací hmoty (EPOXIDY)

Vysoká mechanická odolnost, odolnost prosti vlhkosti a agresivním chemickým médiím, vynikající přilnavost.

Pomocné produkty pro lakování

 • čistidla, adhezní činidla, urychlovače, předúpravy povrchů

 

Vaše výhody:

 • dodávky značkových zalévacích hmot pro DPS přímo od výrobce

 • návrhy a úpravy, poradenství na míru pro vaše aplikace

 • zajištění rychlé dodávky pro Prahu, Bratislavu a další regiony v ČR a na Slovensku

 • dodáváme výrobky firmy Lackwerke Peters – a další značkové produkty pro zalévání DPS

 • více než 25 let zkušeností v oboru

 
Chcete kvalitní zalévací hmoty pro zalévání plošných spojů? Kontaktujte nás!

 

Poptavka

Zajišťujeme materiály pro:

 • zalévací hmoty, polyuretanové zalévací hmoty, epoxidové zalévací hmoty, silikonové zalévací hmoty, zalévací hmoty pro optoelektroniku, zalévací hmoty pro transformátory, lamináty pro výrobu DPS

 • lakování desek plošných spojů, laky na plošné spoje, opravitelné laky pro plošné spoje, rychleschnoucí laky na DPS, silnovrstvé laky na DPS, laky ve spreji na DPS

 • vrtáky na DPS, frézy na DPS, frézování speciálních materiálů, dělení DPS, konturování DPS, drážkovací kotouče na DPS, depanelizační kotouče na DPS

 • tepelně vodivá lepidla, elektricky vodivá lepidla, UV vytvrditelná lepidla, epoxidová lepidla, lepidla pro optoelektroniku

 • čištění v SMD výrobě, čištění osazovacích šablon, čištění DPS, údržbové čištění SMD pecí, čištění reflow pecí