O nás

Už přes 25 let dodáváme odběratelům na českém trhu materiály pro lakování desek plošných spojů, epoxidové a silikonové zalévací hmoty, vrtáky a frézy na DPS, lepidla tepelně vodivá, elektricky vodivá, UV vytvrditelná, epoxidová lepidla a mnoho dalších produktů. Za tento čas jsme se vypracovali na lídra v oblasti dodávky materiálů pro výrobu elektroniky a vybudovali širokou zákaznickou síť v Praze a ostatních městech ČR.


Společnost Interconti se sídlem v areálu BVV v Brně zajišťuje dodávku materiálů pro výrobu DPS v rámci celé České Republiky. V roce 1996 zvýšila společnost velkoobchodní prodej v regionech Praha, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, Liberec, Vyškov a Valašské Meziříčí. Přibyl tak úkol starat se i o logistiku ve větším rozsahu. V ČR i na Slovensku zastřešujeme také výhradní prodej pro výrobce plošných spojů a přesného leptu od světových výrobců a značek.
Podíleli jsme se také na přípravách školení pro naše odběratele v Pardubicích, Zlíně, Ostravě a Opavě, které byly nutné k zvýšení technické odbornosti při prodeji výrobků a rozšíření sortimentu zboží. Ke všem výše uvedeným produktům zajišťujeme trvale servis a odborné poradenství.Náš tým se dnes skládá z množství profesionálů orientovaných na služby. Máme širokou zákaznickou síť, kterou tvoří přibližně 160 společností, z toho více než 15 strategických partnerů.

Interconti však v současnosti není jen dovozcem zalévacích hmot a laků Peters. Mezi běžně dodávané materiály můžeme zařadit základní plošné materiály, hliníkové materiály, materiály pro výrobu multilayerů, s vysokým TG, flexibilní materiály, různé speciální materiály. Dále nástroje pro mechanické opracování DPS – vrtáky, frézy, drážkovací kotouče. Světlocitlivé materiály a filmy – filmy pro červené a zelené světlo, fotorezisty. Chemikálie pro výrobu DPS, povrchových úprav DPS a pájky. Preferujeme vysokou dlouhotrvající kvalitu za rozumnou cenu.
Nabídka výrobků zahrnuje mimo jiné také speciální lepidla a čisticí chemii.


ZASTOUPENÍ A VÝROBCI

Převážná část z portfolia námi nabízených produktů se skládá ze světoznámých značek společností, zabývajících se pro výrobu plošných spojů (DPS) a elektrotechniky.  Např. GTS, Laif, Technolam, Polytec, J-KEM, TECH-LINE, K.I.V., AXIS, GCT, Lach Diamant, Balver Zinn, Felder, P.S.E., Ucamco.

Jsou určeny nejen těm, kteří preferují prémiovou dlouhotrvající kvalitu, ale k dostání jsou i ekonomické produkty za rozumnou cenu. Významná část produktů je určená pro profesionální aplikaci v elektrotechnickém i strojírenském průmyslu. Portfolio doplňuje zprostředkování i nákup nových strojů a použitých zařízení.
 

Spolehlivé a pružné vedení obchodní firmy a kvalifikované technické poradenství je základem našeho pětadvacetiletého úspěchu.