Eurocircuits Aachen GmbH si pořídila druhý imager přímého osvitu Ledia

13.03.2017 15:58

Eurocircuits, přední evropský výrobce prototypů plošných spojů zakoupil druhou Ledii (laserový přímý osvit), která má být použita ve výrobním závodě v Cáchách (Německo).

Luc Smets, z Eurocircuits vysvětluje: "V letošním roce očekáváme výrobu prototypů a malých sérií pro zhruba 10 000 zákazníků, což znamená cca 100 000 objednávek, které musí být zpracovány. V takovém případě je jednou z našich priorit uzpůsobení našeho technického vybavení rostoucí poptávce zákazníků, a to jak ve složitosti, tak v různorodosti zakázek. Ledia nám pomůže dosáhnout našeho cíle: poskytovat našim zákazníkům širokou škálu PCB technologií v nákladově efektivním systému sdružování zakázek, dosahovat tak rychlejší a vyšší spolehlivosti.“

Ucamco (dříve Barco ETS) je lídrem na trhu v PCB CAM softwaru, photoplottingu a systémech přímého zobrazování, s globální sítí prodejních a podpůrných center. Společnost má centrálu v belgickém Gentu, Ucamco má více než 25 let zkušeností s pokračujícím rozvojem a podporou špičkových fotoplotrů a nástrojových front-end řešení v globálním průmyslu plošných spojů. Klíčem k tomuto úspěchu je vývoj firmy a inženýrská dokonalosti ve všech produktových oblastech. Ucamco také vlastní práva k vlastnictví na Gerber File Format prostřednictvím akvizice Gerber Sytems Corp. (1998).