INTERCONTI Ing. Tomáš Bravený s.r.o.
Váš dodavatel materiálů pro výrobu DPS

Zastoupení zahraničních firem Technická dokumentace  Orientační ceníky 

V naší nabídce naleznete širokou škálu produktů pro výrobu plošných spojů a elektrotechniky. Jsme schopni dodat veškeré materiály přesně dle Vašich požadavků.

Mezi běžně dodávané materiály můžeme zařadit základní plošné materiály, hliníkové materiály, materiály pro výrobu multilayerů, s vysokým TG, flexibilní materiály, různé speciální materiály. Nástroje pro mechanické opracování DPS – vrtáky, frézy, drážkovací kotouče. Světlocitlivé materiály a filmy – filmy pro červené a zelené světlo, fotorezisty. Chemikálie pro výrobu DPS. Chemikálie povrchových úprav DPS. Pájky.

Dalším významným okruhem v našem portfoliu jsou tzv. polymerní materiály – krycí laky, zalévací hmoty, tmely. Speciální lepidla a čisticí chemie.
Jsme schopni zprostředkovat Váš nákup nových strojů a použitých zařízení.
Ke všem výše uvedeným produktům zajišťujeme servis a odborné poradenství.


Tři důvody proč si vybrat INTERCONTI :

BVV Brno
Nabízíme kvalitní prověřené materiály pro výrobu DPS od prvotřídních světových výrobců - Peters, Kodak, MacDermid Enthone, Polytec PT, Ucamco, GCT, GTS, Axis, Jakob LACH, KIWO a dalších.

BVV Brno
Díky více jak 25-letým zkušenostem jsme schopni Vám nabídnout odborné poradenství a servis v každé fázi naší spolupráce.

BVV Brno
Naše skladové prostory v Brně umožňují vysokou flexibilitu v dodávkách zboží pro Prahu, Bratislavu a další regiony v ČR i na Slovensku.TOPlist

Blog

17.04.2018 11:33
Největšího amerického veletrhu technologií a materiálů pro elektroniku a elektrotechniku IPC APEX EXPO 2018 v San Diegu v Kalifornii se zúčastnili také někteří zástupci výrobců plošných spojů z České a Slovenské Republiky. Skupinu a jejich setkání s p. Certussim (Polla e Massa), Lundquistem (J-KEM), Lenzem (ERNST LENZ) a dalšími organizovala naše firma. Podařilo se nám také navštívit typickou výrobu ML DPS ve firmě CARTEL ELECTRONICS Inc. v kalifornské Placentii. 
05.03.2018 14:45
26. MEZINÁRODNÍ VELETRH ELEKTROTECHNIKY, ELEKTRONIKY, AUTOMATIZACE, KOMUNIKACE, OSVĚTLENÍ A ZABEZPEČENÍ 20. - 23. 3. 2018                        VÝSTAVIŠTĚ BRNO  Vážení přátelé, rádi bychom Vás pozvali na další ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky a elektroniky AMPER 2018. Pokud se rozhodnete navštívit naši firmu, najdete nás přímo v prostorách našich kanceláří, nikoli ve stánku v jednom z pavilonů....
22.06.2017 14:46
Ve dnech 17. - 18. 5. se uskutečnil první míting distributorů Elektronické divize (MEES) nově vzniklého výrobce MacDermid Enthone. Po sloučení těchto dvou značek a předchozí akvizici významných výrobců chemikálií pro elektrotechniku OMG (USA) a Ormecon (Německo) tak vznikl největší světový producent speciální chemie pro elektrotechniku a galvaniku.        Obr.: Hans Vrijhof aplikační technik a konzultant pro Českou a Slovenskou Republiku Naše zástupce zaujaly zejména...
<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>