Nová zalévací hmota ELPECAST® VU 4545/101

Zalévací hmota ELPECAST® VU 4545/101 dokonale chrání elektroniku před přehřátím

Lackwerke Peters nedávno přidal do svého produktového portfolia zalévací hmotu, která se vyznačuje obzvláště vysokou teplotní vodivostí. „Hodnota teplotní vodivosti 1,7 W/mK je mnohem vyšší, než je standard,“ říká Christoph Münz, vystudovaný chemik u výrobce povlaků Lackwerke Peters se sídlem v Kempenu. Tato vysoká teplotní vodivost z dělá z hmoty ELPECAST® VU 4545/101 ideální volbu pro aplikace, kde je rozhodující účinný odvod tepla – jako je elektronika, senzorová technologie a také osvětlovací elektronika.

Obr. č.1: Zalévací hmota ELPECAST® VU 4545/101. Foto: Lackwerke Peters news.

Průmysloví zákazníci se tak na dvousložkovou zalévací hmotu ELPECAST® VU 4545/101 mohou spolehnout. Na jedné straně produkt ze syntetické pryskyřice poskytuje spolehlivou elektrickou izolaci; na druhé straně se teplo vznikající v komponentu rychle odvádí, čímž se výrazně prodlužuje životnost sestavy. Maximální teplotu součásti lze výrazně snížit tepelně vodivým zapouzdřením,“ vysvětluje Christoph Münz.

Obr. č.2: Christoph Münz vysvětluje přednosti zalévací hmoty ELPECAST® VU 4545/101. Foto: Lackwerke Peters news.

To, co dělá zalévací hmotu VU 4545/101 tak zvláštní, je její vynikající zpracovatelnost a poměrně nízká tekutost. To nejen usnadňuje aplikaci, ale také umožňuje přesné a efektivní zalévání. Dalším důležitým aspektem je její nejlepší třída plamene V-0 podle UL 94, která zajišťuje maximální požární bezpečnost. „Zalévací hmota nabízí rozumnou a nákladově efektivní alternativu silikonovým produktům,“ říká Christoph Münz, který je ve společnosti Lackwerke Peters od roku 2007 a v současnosti pracuje v oddělení výzkumu a vývoje v oddělení Research.

Celkově vzato je ELPECAST® VU 4545/101 prvotřídní volbou.


Nabízíme kvalitní prověřené materiály pro výrobu elektroniky od prvotřídních světových výrobců.
Díky více jak 25-letým zkušenostem jsme schopni Vám nabídnout odborné poradenství a servis v každé fázi naší spolupráce.
Naše skladové prostory v Brně umožňují vysokou flexibilitu v dodávkách zboží pro všechny regiony v ČR i na Slovensku.