Snímatelné nepájivé masky a coating masky Contronic Devices

Pro specifické aplikace bylo vyvinuto více než 7 různých formulací. Používáte tu správnou?

Primární použití

PC Flex Mask je tvarovatelná snímatelná maska odolná vůči vysokým teplotám určená k ochraně oblastí desek plošných spojů, které procházejí procesem pájecí vlny. Používá se také k maskování konformního laku nebo k utěsnění forem při zalévání nebo zapouzdřování elektronických součástí. Jakmile maska zaschne, jednoduše ji následně sloupnete.

Aplikace

PC Flex Mask se aplikuje přímo z plastové lahvičky s aplikátorem na čistý a suchý povrch. Pro ruční aplikace jednoduše odřízněte špičku aplikátoru na požadovanou velikost toku a na vybrané oblasti masku PC Flex Mask naneste. Při opakovaných sériích aplikujte pomocí automatizovaného dávkovacího zařízení, štětcem nebo máčením.

Snadno použitelné balení

Naše standardní láhev je 237 ml láhev z polyetylenu s nízkou hustotou, která je měkká a snadno se zmáčkne. To poskytuje rychlejší a jednodušší aplikaci PC Flex Mask.

Vytvrzování

PC Flex Mask (tloušťka cca 0,3 mm) se na vzduchu vytvrzuje při pokojové teplotě (cca 25 °C) na nelepivý povrch přibližně 20 minut za normálních podmínek. Úplné vytvrzení může vyžadovat až 60 minut nebo déle v závislosti na vlhkosti. Rychlejší vytvrzení je možné zvýšením teploty na 65 °C v sušicí peci.

PC Flex Mask-Regular  typ: 1030, 1040, 1050

PC Flex Mask-Regular poskytuje vynikající ochranu pokoveným průchozím otvorům, pozlaceným ploškám, pinům a konektorům proti kontaktu s roztavenou pájkou. Dá se také použít jako účinná ochrana součástí pro povrchovou montáž během průchodu druhé pájecí vlny; k udržení komponent na místě během pájecí vlny; k utěsnění forem naplněných epoxidem, silikonem nebo uretanem. Tento produkt je v zelené nebo bílé barvě.

PC Flex Mask #2 Heavy typ: 1430, 1450

PC Flex Mask #2 Heavy je zelený materiál s vyšší viskozitou navržen pro aplikace konformních laků. Tloušťka masky usnadňuje jeho odstranění.

PC Flex Mask #3 Heavy typ: 1630, 1650

PC Flex Mask #3 Heavy je zelený materiál s nejvyšší viskozitou určený pro aplikace s velkými otvory nebo pro stínění kovových šablon.

PC Flex Mask P-1 typ: 2030, 2050

PC Flex Mask P-1 má stejné složení jako PC Flex Mask Regular, avšak je v růžové barvě.

PC Flex Mask P-2 typ: 2430, 2450

PC Flex Mask P-2 má stejné složení jako PC Flex Maska #2 heavy, avšak je v růžové barvě.

PC Flex Mask 001-GA typ: 1230, 1250

PC Flex Mask 001-GA je speciálně navržena pro automatická dispenzní zařízení. Hladká textura a nízká viskozita umožňuje rychlou aplikaci a ovladatelnost toku. Tento typ je zelené barvy.

Non-Amoniated-PC Flex Mask typ: 7430, 7450

Non-Amoniated-PC Flex Mask má růžovou barvu a je určen pro aplikace na citlivé kovy, jako je holá měď, která bude reagovat s jinými formulacemi PC Flex Mask. Tento typ je bez amoniaku.

Tyto produkty pro Vás nyní Interconti dováží přímo z Californie, USA. Rádi Vám poskytneme vzorky, cenovou nabídku a budeme se těšit na zpětnou vazbu.


Nabízíme kvalitní prověřené materiály pro výrobu elektroniky od prvotřídních světových výrobců.
Díky více jak 25-letým zkušenostem jsme schopni Vám nabídnout odborné poradenství a servis v každé fázi naší spolupráce.
Naše skladové prostory v Brně umožňují vysokou flexibilitu v dodávkách zboží pro všechny regiony v ČR i na Slovensku.