Čisticí agent PETERS ELPESPEC® R 5807 – rychlý a intenzivní účinek

Čisticí prostředek ELPESPEC® R 5807, vyvinutý společností Lackwerke Peters, zaručuje rychlý a intenzivní čisticí účinek pro vlhkostí zesíťující silikonové laky a velmi spolehlivě se vyhýbá vedlejším reakcím. 

I přes menší oplachovací objemy je čisticí výkon u strojů na zpracování laků lepší než u konvenčních čističů. Při přechodu na čisticí prostředek ELPESPEC® R 5807 jsou zapotřebí maximálně dvě třetiny obvykle požadovaných čisticích prostředků. To šetří náklady jak na skladování, tak na likvidaci. Efektivnější doba chodu stroje, minimalizace nákladů na údržbu a vyšší stabilita procesu jsou dalšími pozitivními účinky.

Čisticí prostředek ELPESPEC® R 5807 zamezuje vytvrzovacím reakcím při dávkování laku, které by mohly vést k jeho ucpání, což značně zvyšuje efektivitu údržby, např. kvůli méně časté výměně hadic. Příliš vysoké náklady na údržbu znamenají ztrátu produktivity.

Více informací naleznete v technickém listu, nebo nás kontaktujte pro technickou konzultaci či nabídku.


Nabízíme kvalitní prověřené materiály pro výrobu elektroniky od prvotřídních světových výrobců.
Díky více jak 25-letým zkušenostem jsme schopni Vám nabídnout odborné poradenství a servis v každé fázi naší spolupráce.
Naše skladové prostory v Brně umožňují vysokou flexibilitu v dodávkách zboží pro všechny regiony v ČR i na Slovensku.